Líčení a vlasy

Řasenka

Datum: 27. 09. 2007 21:40
Přidat příspěvek
  • Řasenka | od Katharinka
    Odpovědět | 27. 09. | 21:40

Co mám udělat pro to, abych neměla řasy slepené? Zkoušim všechny možné druhy řasenek, ale pořád se mi nakonci smotají do jedné a vypadá to, jako kdybych neměla řasy žádné. Mám krátké řasy, může to být tím? 8-)

• Re: Řasenka | od Limetka:-)
      Odpovědět | 27. 09. | 22:00

Zkus pootáčet kartáčkem a po zaschnutí si je ještě pročesat hřebínkem na řasy... Jinak už nevím...

• Re: Řasenka | od xkytinka
      Odpovědět | 30. 09. | 11:29

Mám možná lepší tip...měla jsem podobný problém a zkusila jsem teď novou technologii řasenek, a to silikonové kartáčky...já mám teda spíš hřebínek než kartáček...jsem s tím absolutně spokojená....neslepuje řasy a nedělá žmolky!! ;-D

• Re: Řasenka | od Klaudín
      Odpovědět | 09. 10. | 15:46

Já mám stejný problém, ale kartáček mi nenapadl. Vyzkouším, jen co dopatlám tu, co mi stojí v koupelně na poličce 8-)

• Re: Řasenka | od janulka.j
        Odpovědět | 06. 02. | 11:06

Určitě vyzkoušej řasenku Maybelline Lash Define. Je bombastická a stojí kolem 200 Kč.

• Re: Řasenka | od Alpia
      Odpovědět | 16. 02. | 07:28

Hele, já sem tohle taky dycky měla a teď používam řasenky s normálníma kartáčkama, ale co nejřidčíma... Pak vypadaj moje řasy přirozeně a nejsou slepený...
      PS: Já mam Keenwel a je fakt boží! ;-) :-)

• Re: Řasenka | od Amanda
      Odpovědět | 17. 02. | 12:12

Co takhle před nanesením řasenky použít kleštičky na řasy? Řasy pak i vypadají delší. B-)

• Re: Řasenka | od Hanka21
      Odpovědět | 11. 03. | 08:05

Ahojte,jak se máte?Chtěla jsem začít nové téma,ale když už tu ta diskuze o řasence je,tak ji využiju.Snad to nevadí:-)Slyšela jsem,že pokud používáte řasenku dlouho a dáváte do ní jen náhradní barvu,což já tak dělám už nějaký ten rok,ale o kartáček pečuji,umývám ho a tak,tak se tím ničí řasy.Nevíte o tom některá něco víc? A jinak moje rada na slepené řasy je,že použiju čistý katráček,kterým ty řasy pročešu před malováním a druhým katráčkem po malování :))))

• Re: Řasenka | od Tublatanka
        Odpovědět | 11. 03. | 08:55

tak o tom jsem teda nic neslyšela. Řasy ničí už jen to, že si je denně řasenkujeme, nevím proč by mělo škodit řasám víc nějaké doplnění řasenky. Pokud se kartáček časem opotřebuje, tak je asi výměna stejně potřeba, aby ten efekt byl vůbec vidět.

• Re: Řasenka | od Ponytail1
        Odpovědět | 11. 03. | 09:10

Hanka21: Mno, já myslím, že stačí použít rozum a přirozenou logiku, aby člověk přišel na to, že je tohle nesmysl. Asi nějaká lobby kosmetických firem, aby si tupé zákaznice nekupovaly levnější náhradní náplně, ale rovnou nové řasenky...

Přidat příspěvek

Vložit komentář
:-) ;-) :-] ;-D :-D :-P :-* :-o 8-) B-) :-| :-/ :-S :-X
captcha
Jarní móda 2017

Jarní móda 2017

Jarní móda 2017! Těšíte se na jaro? My ano! Proto jsme už nyní pro vás vypátrali nejluxusnější kousky...

Jak na úpal

Jak na úpal

Sluneční paprsky a letní horké dny lákají k opalování. Jak předcházet úpalu a jak ho léčit?

Zimní kolekce líčení 2016

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte se pro zimní líčení 2016

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Toužíte po erotickém napětí? Vyzkoušejte milostnou rekvizitu

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Je pět věcí, které bude vyžadovat při sexu pokaždé...

Zahřejte se v zimě III.

Zahřejte se v zimě III.

Řádí vám za okny mráz? Vyzkoušejte triky, které vás zaručeně zahřejí

Kolik si měsíčně kupujete knížek?

Jarní speciál

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Inspirujte se jarní módou, navrženou do čistě bílé....

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2014: Extravagantní móda, která pobaví nejen v práci,...

Jarní móda

Jarní móda

Jarní trendy 2014: Inspirace od Phillipa Lima. V kurzu jsou pestré...

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte...

Top diskuze

-
    Copyright (c) 2006-2008 Admedia Systems s.r.o. Jakékoli kopírování a šíření článků nebo částí serveru je zakázáno.
    | Reklama | Podmínky užití

Partneři: Plavky 2013, Online hry, Cvičení Pilates, Pobyty pro seniory, Wellness pobyty, LadyCafe.cz, Job, Svatební účesy

TOPlist