Láska, sex a vztahy

Žehlička na vlasy

Datum: 08. 11. 2006 10:44
Přidat příspěvek
  • Žehlička na vlasy | od e-s-o
    Odpovědět | 08. 11. | 10:44

Ahoj holkiii, potřebovala bych poradit jakou žehličku na vlasy si mám koupit. A podle čeho bych si měla vybírat... chci si ji koupit k vánocům ale je jich hrozně moc a tak prostě nevím jakou... poradí mi někdo??? Díky moc ;-)

• Re: Žehlička na vlasy | od kkafe
      Odpovědět | 08. 11. | 19:50

Ahoj, určitě si kup nějakou, která bude mít keramický destičky a regulaci stupnů ;-)Nejlepší žehličky jsou ty užší a bez vyměnitelných destiček!!! Já mám od Ety...za 599kč a je fakt super ;-D Předtím jsem měla taky od Ety, ale ta byla fakt hrozná!!Důležitý jsou ty keramický destičky :-)Tak držim palce, at vybereš co nejlíp.Papa

• Re: Žehlička na vlasy | od e-s-o
        Odpovědět | 09. 11. | 10:39

Jo tak dík, keramickou chci to je jasny, ale kdyz takhle koukam na net tak tam jsou samy kolem litra... tak nevim jesi je lepsi koupit to v obchode nebo pres ten net.... :-|

• Re: Žehlička na vlasy | od alreia
      Odpovědět | 09. 11. | 18:49

ahojik..kup si urco od Remingtonu!..Je super!ma keramicke desticky,je kvalitni,ma nastavitelnou teplotu a je za 1190Kc..investice se opryvdu vyplati..

• Re: Žehlička na vlasy | od E.v.a
        Odpovědět | 09. 11. | 19:59

Já teda ve výběru žehliček na vlasy radím, čím dražší, tím lepší! Taková dobrá žehlička je za min 1100,-! Ty levné žehličky vlasy sice narovnají, ale během dne se vlasy pomale ale jistě vrací do své původní ,,polohy,,! Narovnání od dražších žehliček vydrží do dalšího umytí vlasů :-]

• Re: Žehlička na vlasy | od e-s-o
          Odpovědět | 10. 11. | 09:18

Holky tak moc děkuju a nevíte ještě třeba jesi je lepší koupit si ji v tom obchodě nebo přes net... jak to vyjde levněji??? popřípadě nevíte o nějakých webových stránkách?!?

Odpovědět | 10. 11. | 22:06

Přes net si nikdy nic nekupuj! Uvádíš do objednávky důležité informace a svá data, popřípadě rodná čísla! Nikdy pak nemůžeš vědět, kdo tato data využije proti tobě! Informoval nás o tom náš docent, který se v tom velmi dobře vyzná!

• Re: Žehlička na vlasy | od s0me1
              Odpovědět | 19. 11. | 15:08

tak s tim nesouhlasim, nakupovani pres internet je podle me sqela vec, ja tak nekupuji cim dal tim vic a nemam problem...

• Re: Žehlička na vlasy | od ehm
              Odpovědět | 05. 03. | 22:55

Co to je za docenta, když do objednávky na internetu vkládá svoje rodný číslo? Ten se fakt vyzná! :-D Takovej formulář, kterej by vyžadoval RČ jsem v internetovém obchodě ještě neviděl. Stačí zadat jméno a email, kam tě mají kontaktovat, v případě že si chceš nechat zboží poslat tak samozřejmě i adresu.

• Re: Žehlička na vlasy | od Ponytail1
      Odpovědět | 11. 11. | 09:28

E.v.a: A jak přišel pan docent na to, že se do objednávky zadávají rodná čísla? A co znamená "využít data proti tobě" ?

Odpovědět | 07. 01. | 19:12

Ponytail1: Používám pouze jeho slova-každý dobrý počítačový maniak se dokáže jakýmkoliv způsobem nabourat do vašich dat a jakkoliv je využít! Proto nikdy nezadávejte do Pc vaše důležitá data a informace o vás-rodná čísla-pak jednou příjdete si vybrat peníze do banky a zjistíte, že tam nic nemáte!!! Pozor na to Vážení studenti! :-]

• Re: Žehlička na vlasy | od Tequila
      Odpovědět | 07. 01. | 18:50

chtela bych se zeptat-muzu pouzivat zehlicku na vlasy,i kdyz je nemam huste,a navic jsou i dost jemne?Nebudou vypadat moc zplihle?

• Re: Žehlička na vlasy | od Mi-ri-se-k
        Odpovědět | 06. 03. | 12:02

když si je nebudeš žehlit přímo u hlavy, ale pár centimentrů dál, tak by to mělo bejt v pohodě. Ale musíš to vyzkoušet. Zkus si nejdřív žehličku půjčit od nějaký kamarádky a pak uvidíš, jak to bude vypadat ;-)

• Re: Žehlička na vlasy | od afrikan
        Odpovědět | 10. 03. | 13:02

ja mam tedy vlasy kudrnate a pekne objemne a v zivote bych si je teda nechtela vyzehlit... takovy lidi sou proste k nepochopeni... navic to tak nici vlasy...

Přidat příspěvek

Vložit komentář
:-) ;-) :-] ;-D :-D :-P :-* :-o 8-) B-) :-| :-/ :-S :-X
captcha
Jarní móda 2017

Jarní móda 2017

Jarní móda 2017! Těšíte se na jaro? My ano! Proto jsme už nyní pro vás vypátrali nejluxusnější kousky...

Jak na úpal

Jak na úpal

Sluneční paprsky a letní horké dny lákají k opalování. Jak předcházet úpalu a jak ho léčit?

Zimní kolekce líčení 2016

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte se pro zimní líčení 2016

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Toužíte po erotickém napětí? Vyzkoušejte milostnou rekvizitu

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Je pět věcí, které bude vyžadovat při sexu pokaždé...

Zahřejte se v zimě III.

Zahřejte se v zimě III.

Řádí vám za okny mráz? Vyzkoušejte triky, které vás zaručeně zahřejí

Kolik si měsíčně kupujete knížek?

Jarní speciál

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Inspirujte se jarní módou, navrženou do čistě bílé....

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2014: Extravagantní móda, která pobaví nejen v práci,...

Jarní móda

Jarní móda

Jarní trendy 2014: Inspirace od Phillipa Lima. V kurzu jsou pestré...

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte...

Top diskuze

-
    Copyright (c) 2006-2008 Admedia Systems s.r.o. Jakékoli kopírování a šíření článků nebo částí serveru je zakázáno.
    | Reklama | Podmínky užití

Partneři: Plavky 2013, LadyCafe.cz, Wellness pobyty, Svatební účesy , Pobyty pro seniory, Cvičení Pilates, Job, Online hry

TOPlist