Láska, sex a vztahy

Prosím, může mi někdo poradit???

Datum: 02. 10. 2006 13:25
Přidat příspěvek
  • Prosím, může mi někdo poradit??? | od Jana :o)
    Odpovědět | 02. 10. | 13:25

Ahoj lidičky :-]

Náhodou jsem narazila na tyto stránky a tak mě napadlo, že bych tímto způsobem mohla poprosit o radu.

Mě i mému příteli je 25 a jsme spolu už rok a půl, jenomže co se týče milování máme jeden obrovský problém. Není ve mě, ale v něm. Když se milujeme, tak to trvá max. 3 minuty. Nevím proč, ale je hotový tak rychle, že já z toho vůbec nic nemám. Zkoušeli jsme všelijaké pomůcky jako znecitlivující lubrikační gely, stahovací kroužky, přerušovaná soulož, atd., ale stále nic. K sexuologovi ho nedostanu a já nevím co s ním.

Nezná někdo nějakou radu?

Díky moc Jana ;-)

• Re: Prosím, může mi někdo poradit??? | od Sluniiicko
      Odpovědět | 02. 10. | 15:20

Ahoj Janičko, no jasně, rádi ti pomůžeme! :-] hele tak toto znám, kamarádka měla stejný problém. Nejprve mi musíš říct, kolik příteli je let? Zkus mu navrhnout, aby masturboval. Klidně i před tebou, proč ne :-P a uvidíš, nebo se ho potom zeptej, jak dlouho mu to trvalo, než se "udělal"... Ono gely..to není šťastné řešení, protože pak kloužeš a pro přítele je to velké vzrušení. A taky... miloval se někdy s kondomem? jestli ano a teďka s tebou ne, tak je možné, že je to pro něj něco nového a proto je tak citlivý. Pokud se milujete s kondomem, tak nevím, to by ho mělo znecitlivět. Vyzkoušejte jinou polohu, než v jaké se milujete, na kamasútře je jich tu haba!:-) Nějakou, ve které by neměl takové sevření...

• Re: Prosím, může mi někdo poradit??? | od Jana :o)
        Odpovědět | 02. 10. | 22:17

Sluniiicko,

moc ti dekuji za rady, ale nevím už jak dál. Vyzkoušeli jsme všelijaké možnosti, ale pořád nic. Příteli je 25, vím, je ještě mladý, ale stejně. Jak s kondomem, tak bez kondomu je to pořád stejné. V polohování máme fantazie dost, ale asi jsme nenašli žádnou, která by to vyřešila. A co už vůbec nechápu, tak to je to, že přítel je poměrně dost pracovně vytížený (dělá 14 - 16 hod. denně na nohou skoro už tři měsíce) a ani to to neovlivní. Myslela jsem, že když bude unavený, tak to všechno oddálí, ale ono nic.
        Fakt už si nevím rady. :-/

• Re: Prosím, může mi někdo poradit??? | od Ondra2222
        Odpovědět | 24. 10. | 21:39

radím ze své zkušenosti...byl jsem vždycky hotový skoro jsem se dotkl přítelkyně...pak jsem to vyřešil tím,že když jsem věděl nebo tušil,že bude ten den pohlavní styk,tak jsem masturboval,třeba i třikrát,čtyřikrát po sobě..a pak teprve se miloval-zabralo to a vydržel jsem potom i třeba půl hodiny.mezi těmi masturbacemi byla pauza max.20min. ;-)

• Re: Prosím, může mi někdo poradit??? | od Sluniiicko
      Odpovědět | 03. 10. | 06:45

Hele poslouchej a zkoušelas zajít za svým gynekologem, gynekoložkou a poradit se s nim/ní? On třeba nechce k doktorovi, ale ty máš ke svému určitě důvěru a když mu problém prozradíš, mohl by ti nejlépe sám říct, co s tím. Možná jsou nějaké léky, na to... ale to já už nevím. Tak to vyzkoušej, na radu zajít přeci můžeš, za to nic nedáš.

• Re: Prosím, může mi někdo poradit??? | od Jana :o)
      Odpovědět | 03. 10. | 09:55

Děkuji, aspoň to zkusím, za to opravdu nic nedám. :-]

• Re: Prosím, může mi někdo poradit??? | od Hanka Horáková
      Odpovědět | 03. 10. | 18:04

Strasně vás prosím o radu,žiju s manželem už 12 let a máme spolu 3 letého prcka.Problém je v tom,že k manželovi necítím vůbec nic,spím s ním jen s povinosti.Jsem s ním jen kvůli prckovi,má ho strašně rád,ale co já?....Mě je 28 a našla jsem si 20letého milence,jsem do něj úlně hotová a on do mě taky.Rozvedla bych se,ale bojím se toho že ho za chvilku omrzím a bude koukat po svých vrstevnicích.Poradte co mám dělat?díky

• Re: Prosím, může mi někdo poradit??? | od Adél
        Odpovědět | 04. 10. | 17:11

Ahoj, já si myslim, že pokud tě manžel miluje, a nehádáte se, nemáte mezi sebou konflitky..tak by si s ní měla zůstat..podle mě si myslíš, že nic necítíš..ale kdybys byla s jiným, a on tě pak nechal...uvědomila by sis že pořád miluješ manžela....já si taky myslela že už svýho přítele nemiluju, že je to jen o sexu a ze zvyku, ale když jsme se rozešli, tak nad nim pořád přemýšlim...každej den, každejch 24 hodin denně na něj myslim...je mi ted hrozne...Nedělej to co já, nesnaž se o rozvod...časem si myslim že by tě to mrzelo....No, ale pokud bude trvat ten pocit, že už NIC necítíš delší dobu, tak pak si s nim o tom promluv...a najdete nějake společně řešení...:) ;-)

• Re: Prosím, může mi někdo poradit??? | od E.v.a
          Odpovědět | 04. 10. | 19:30

Hanka Horáková: Myslím, že by jsi si měla ujasnit, co opravdu chceš! Pokud máš milujícího manžela a krásné malé dítě, není, co řešit, měla by jsi si své manželství udržet! Mladší milenci si většinou chtějí zpočátku pouze užívat a jsou zaslepeni láskou ke starším ženám, které je uspokojují proto, že jsou mnohem zkušenější a splňují jeho představy! Je to jen dočasný rozmach, neměla by jsi se s ním stýkat, ale pokud je to opravdu tak vážné, je velmi nutné si promyslet, kterou cestou se dát...

Odpovědět | 05. 10. | 06:37

E.V.A-já ti děkuji za názor máš asi pravdu,už jsem to chtěla s milencem ukončit,nejhorší je že bydlí u nás v baráku.Vídím ho každý den a pohled na něj mě prostě dostává.Nic podobného jsem k nikomu necítila,poraď jak mu to říct?děkuji moc

Odpovědět | 05. 10. | 14:05

Hanka Horáková: Tohle je přece to nejjednodušší, mu říct, že máš rodinu! Vždyť ty přece k němu nejseš nijak zavázaná, není tvůj příbuzný, není tvůj manžel, je to jakoby ,,cizí člověk,, takže nevidím problém, proč by jsi k němu nemohla být upřímná a ukončit to!

Odpovědět | 05. 10. | 15:02

E.V.A hm vypadá to fakt jednoduše,ale když toho dotyčnýho miluješ,nepůjde to tak lehce.Ale děkuji a pak písnu jak to dopadlo.

Odpovědět | 06. 10. | 15:39

Hanka Horáková: prosím tě, ale ty jsi se nezmínila o tom, že ho miluješ, v tom případě si musíš uvědomit, kdo je pro tebe důležitější, jestli manžel nebo milenec! Já vím je to těžké, ale oby dva mít prostě nemůžeš, to snad chápeš! Jak už jsem říkala,,lepší vrabec v hrsti než holub na střeše,, Máš muže a MLADÝ milenec, se brzy začne ohlížet po novém hnízdě!

• Re: Prosím, může mi někdo poradit??? | od k.
              Odpovědět | 08. 10. | 13:18

Ahoj, já ti zase radím pravý opak...ano dítě je důležité, ale nemůžeš se takhle obětovat...takhle trápíš 4 lidi najednou...manžela, který to určitě vycítí, že není vše tak jak má být, sebe, protože chceš z toho všeho pryč, milence, a dítě v neposlední řadě taky, protože to nejvíc odtrpí, pokud zůstanete spolu a nebude vám to klapat. Já ted řeším to samé, jsem s přítelem 9 let, dítě teda ještě nemáme, ale jsem v rozhodování hrozný slaboch, bojim se se s ním rozejít, pak ho potkávat...ale bohužel cítím, že bych s ním chtěla být už jen jako dobrá kámoška. Takže teď se užírám, v noci nespím, nejim a když už do sebe něco dostanu, tak mám co dělat, abych to v sobě "udržela"...chceš takhle dopadnout?? :-/

Odpovědět | 08. 10. | 17:13

k:Asi jsme na tom skoro stejně,až na to že mám ditě.Ale ten pocit prázdnoty je stejný.Taky manžela beru spíše jako kamaráda,jsme na sebe prostě zviklý.Je to těžké rozhodnutí,ale nechci si skazit celý svůj život a být neštastná.Můžu se zeptat zda-li máš už jiného přítele?

• Re: Prosím, může mi někdo poradit??? | od čarodka
        Odpovědět | 05. 10. | 15:28

Myslím, že problém je v tom, že jsi s manželem už od 16 let. Vím jak Ti je, já to také zažila. V 16 letech má člověk pramálo zkušeností a po tak dlouhé době s jedním partnerem, je milenec jako koření - nová chuť. Ale musíš si včas uvědomit, jestli by Ti stálo za to, opustit hodného chlapa kvůli mladému milenci. On by časem stejně hledal jinde a uvidíš, že až se tě nabaží a ty ho naučíš co je to pravé milování, půjde jinam. Je moc mladý na to, aby vychovával takového mrňouska. Přeji Ti hodně odvahy a hlavně štěstí ;-)

Odpovědět | 05. 10. | 18:11

čarodka:Asi máš pravdu,navíc je ze slovenska a tady je kvůli práci.Takže stejně odjede.I když to s ním ale skončím,stejně to nevyřeší to,že k manželovi nic necítím.

• Re: Prosím, může mi někdo poradit??? | od čarodka
            Odpovědět | 06. 10. | 11:33

Ahoj,
            já vím, že to nevyřeší tvojí nechuť na manžela. Jestli o manžela stojíš ne bo ne, by jsi poznala nejlépe, kdyby jsi zjistila, že má třeba milenku. Alespoň podle zkušeností, které mám to tak funguje. Mám i několik kamarádek, že jim manžel nic neříkal třeba několik let. Pak si našel milenku a to by jsi koukala na reakce!!! Buď bys ho chtěla nazpátek a usilovala by jsi, aby tě neopustil a nebo bys byla šťastná, že někoho má. Jestli je manžel pohledný chlap, zajdi s ním do společnosti a pozoruj okolí, jestli po něm holky koukají a představ si, že by třeba s jednou z nich odešel a miloval se sní. Uvidíš, třeba je to blbá rada, ale také jsem to tak praktikovala. Sice už s manželem nejsem, ale pomohlo mi to v rozhodnutí.
            Přeji Ti hodně odvahy :-)

• Re: Prosím, může mi někdo poradit??? | od boubelka
      Odpovědět | 06. 10. | 18:26

Ahoj mám asi podobný problém.Jsme s manželem již 12let.V manželství se nehádáme, vše je OK.Ale nemám chuť s ním spát.V práci se mi líbí jeden kluk,
      je mu 25.Strašně mě přitahuje.Zatím jsme spolu byli jen na kávě,ale moje celé tělo po něm touží.Chtěla bych ještě aspoň jednout zažít to vzrušení,jak
      když se mně jen dotkne,tak mnou projede takový divný pocit.Ale na druhou stranu vím,že můj manžel je mi oporou v dobrém i zlém a nechtěla bych ho
      opustit.Jen mám taky pocit,že naše láska se změnila v dobré přátelství.
      Proto si myslím,že bys o tom taky měla přemýšlet.Myslím si,že ti kluci v nás probouzí touhy,které jsme zapomněli,ale asi to nebude napořád.čauky

Odpovědět | 07. 10. | 11:59

Boubelka:V něčem máš pravdu,že to nebude asi napořád,ale ti pocity jak píšeš že ti projedou celým tělem,právě to teď prožívám s tím milencem,je to krásný ani nemám slov jak to popsat.V manželství mi taky skoro nic nechybí až na to co píšeš.Nechci tě nijak navádět ale šla bych do toho.Možná ti pomůže moje motto:,,ŽIJ OKAMŽIKEM,PROTOŽE TA CHVÍLE CO PRÁVĚ PROŽÍVÁŠ SE UŽ NIKDY NEVRÁTÍ!!!!!!!

• Re: Prosím, může mi někdo poradit??? | od pride
      Odpovědět | 08. 10. | 19:44

prosim co mam delat kdyz sem si zapomela vzit antiku do 12hodin??

Odpovědět | 09. 10. | 08:01

pro k.
      Ahoj,tak si představ že mi milenec řekl,že má rád tvrdší sex,což by nebylo tak hrozné protože já taky,Napsala jsem mu sms jak si ho představuje odepsal nějaké věci,ale nakonci té zpráva bylo napsáno:NEJSEM TAK ZKUŠENÝ AKO TY MUSÍŠ MĚ NAUČIT NĚCO DOBRÉHO.Tak jsem mu odepsala ,,bereš mě jako svou učitelku sexu?a on odepsal:,,Snad ti to nevadí moje paní učitelko.!Fakt nevím co si mám o tom myslet,ale dost mě to rozhodilo,nevidím mu do hlavy jak to myslel,možná si ani neuvědomuje co vůbec napsal,nebo já to moc řeším.poraď díky a jak to vypadá s tebou?

• Re: Prosím, může mi někdo poradit??? | od Orbitka
      Odpovědět | 07. 03. | 23:17

Utratit... ;-)

Přidat příspěvek

Vložit komentář
:-) ;-) :-] ;-D :-D :-P :-* :-o 8-) B-) :-| :-/ :-S :-X
captcha
Jak na úpal

Jak na úpal

Sluneční paprsky a letní horké dny lákají k opalování. Jak předcházet úpalu a jak ho léčit?

Zimní kolekce líčení 2016

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte se pro zimní líčení 2016

Účesy, střihy, fotografie: Účesy pro krátké vlasy

Účesy, střihy, fotografie: Účesy pro krátké vlasy

Trendy účesy pro krátké vlasy, účesy, střihy, fotogalerie!

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Toužíte po erotickém napětí? Vyzkoušejte milostnou rekvizitu

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Je pět věcí, které bude vyžadovat při sexu pokaždé...

Zahřejte se v zimě III.

Zahřejte se v zimě III.

Řádí vám za okny mráz? Vyzkoušejte triky, které vás zaručeně zahřejí

Kolik si měsíčně kupujete knížek?

Jarní speciál

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Inspirujte se jarní módou, navrženou do čistě bílé....

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2014: Extravagantní móda, která pobaví nejen v práci,...

Jarní móda

Jarní móda

Jarní trendy 2014: Inspirace od Phillipa Lima. V kurzu jsou pestré...

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte...

Top diskuze

-
    Copyright (c) 2006-2008 Admedia Systems s.r.o. Jakékoli kopírování a šíření článků nebo částí serveru je zakázáno.
    | Reklama | Podmínky užití

Partneři: Svatební účesy , Job, LadyCafe.cz, Wellness pobyty, Pobyty pro seniory, Plavky 2013, Online hry, Cvičení Pilates

TOPlist