Láska, sex a vztahy

Nevím jak ho zaujmout..

Datum: 19. 09. 2006 20:09
Přidat příspěvek
  • Nevím jak ho zaujmout.. | od karla66
    Odpovědět | 19. 09. | 20:09

Ahoj holky, je mi 19 let a ještě jsem s nikým pořádně nechodila ani nespala.. nedokážu totiž kluka jen tak sbalit. A když se někomu líbím já, většinou to nedám najevo a on ztratí zájem. je mi trapný se před někým jen tak předvádět a proto se ke každýmu chovám jako kamarádka a to je celý.
    Nevite jak bych to mohla změnit? líbí se mi zrovna ted jeden kluk, vídáme se v jednom klubu, ale nevím jak ho zaujmout?

• Re: Nevím jak ho zaujmout.. | od Monica
      Odpovědět | 20. 09. | 10:23

karla66: ahoj, mela jsem uplne stejny problem, je to jednoduchy, uvidis B-).
      Takze klasika a fakt to zabira, jak ti rekne kazdy, je ocni kontakt. Zadivej se mu na par vterinek do oci a lehce se usmej, nebo oci smyslne privri, tim mu das najevo, ze se ti libi. A kdyz spolu budete mluvit, muzes se letmo dotknout jeho ruky nebo boku. Nevim jestli uz je mezi vami nejaky vztah nebo ste jeste nemeli moznost spolu mluvit. Kazdopadne tohle urcite vyzkousej, a uvidis. Drzim palce ;-)

• Re: Nevím jak ho zaujmout.. | od sdjkg
        Odpovědět | 17. 02. | 09:43

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,29,0" width="120" height="183">
        <param name="movie" value="http://www.fler.cz/applications/adbox.swf?id=246">
        <param name="quality" value="high">
        <embed src="http://www.fler.cz/applications/adbox.swf?id=246" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="120" height="183">
        </embed>
        </object>

• Re: Nevím jak ho zaujmout.. | od Lawinnia
      Odpovědět | 27. 10. | 20:49

ahoj měla sem stejnej problem..nejdřív se zkus zamyslet nad tim proč ti to dělá problém a přestan se bát a riskni to jednou a když to s tim klukem nevyjde tak budeš mít aspon dobrej pocit žes něco udělala..je zbytečný si kolem sebe stavět zed..jediný řešení je se s nim nak začít bavit když ho vídáš někde tak to nebude těžký začni nák nezávazně a třeba tě pak někam pozve a uvidíš ale hlavně něco dělej než ti ho sbalí jiná..hodně štěstí :-]

• Re: Nevím jak ho zaujmout.. | od :o)
      Odpovědět | 09. 02. | 20:01

Ahojky, no mám taky takovou otázečku :-] Takže: chodím do prváku a ve škole se mně líbí jeden kluk-od první chvíle co jsem si ho všimla-je to asi 14dní. Pokaždé když ho potkám tak mám strašnou radost, uplně se mě rozbuší srdce...no ale nevím jak ho mám zaujmout, něco aby si mě všiml....nejsem žádná krasavice, ale taky ne žádná ošklivka...řekla bych že snad tak průměr;-D No vždycky na něho koukám když jde kolem...a nevyloudím ze sebe ani úsměv jak sem ztuhlá. Mám pocit že už sme se párkrát pohledem střetly...ale...no tak jestli nemáte nějakou radu jak na něj ;-) Říkala bych si, že bych ho oslovila, ale na to sem asi moc stydlivá....ani nevím co bych mui měla říct, když jsme se nikdy nebavili a vuubec se neznáme. Tak pls písněte :-) Díky :-)

• Re: Nevím jak ho zaujmout.. | od Evye
        Odpovědět | 11. 02. | 09:30

Tak zkus to samé, co tady radí holky...oční kontakt a usmát se...tím mu dáš najevo, že se ti líbí. No...i když nechci tě odrazovat,ale najít si kluka ze školy někdy nejni moc dobrý, pak když se třeba rozejdete, tak se pořád dokola potkáváte a je to takový na prd. ovšem pokud by vám to vydrželo, tak pohoda. No..Mě se taky líbil ve škole jeden kluk, když jsem tam ještě chodila.Ale to byl takový ten školní oblíbenec. A já se na nic nikdy nezmohla. No..a pak jsem si našla kluka mimo školu, a jsem ráda..jsme spolu 2,5 roku a je to fajn. No...tím jsem tě nechtěla nijak odrazovat, ale já školním vztahům moc nefandím...tak hodně štěstí ;-)

Odpovědět | 11. 02. | 17:12

Jo no já vím, tak třeba ze třídy do toho bych fakt nešla, ale ze školy....když tam je před 20 tříd tak to se zase tak často právě nepotkáváme...což se mě v téhle chvíli zrovna moc nelíbí ;-D No tak já zkusím ten úsměv :-] A uvidím....jenže se bojím, že on nijak nezareaguje....a co dál? oslovit ho? Zkusit to, abych mela dobrej pocit že sem pro to něco udělala? Nebo to by měl spíš on, ne? Jako kluk....pište pište...díííky :-o ;-)

Odpovědět | 13. 02. | 10:56

Když nezareaguje, tak buď nemá zájem, nebo se bojí stejně jako ty...Tak ho potom můžeš zkusit oslovit...No...A dnes to ani nejni, že by měli se snažit jen chlapi...máme tu přece emancipaci žen...takže kolikrát spíše musí kluka ulovit holka. Ale pokud nebude jevit zájem ani potom, tak bych to nechala. Hlavně abys ho pak moc neuháněla...byla by to tvoje zbytečná energie a nebo když už pak někoho uženeš "moc násilně", tak to pak dlouho obvykle nevydrží....mnoho štěstíčka ;-)

Odpovědět | 15. 02. | 19:20

Ahojík, díkec za rady....no a teď mám ještě otázečku a byla bych moooc ráda kdybyste mi napsali co si o tom myslíte. Takže, zmínila sem se před spolužačkou že se mi líbí ten kluk, ukázala sem jí ho a ona pak zjistila že ho zná její kámoška-z té samé školy, ale jiné třídy. No a ptala se mě jestli nechcu jeho ICQ. a JÁ ŘEKLA ŽE NEVÍM....protože nevím, jestli to mám brát jako dobrou příležitost, nebo jestli je to trapný, když se neznáme, jen tak mu napsat....a jestli myslíte že mu napsat tak připiště co by jste mu napsali...mooooooc díky a doufám že budete psááát :-] ;-)

• Re: Nevím jak ho zaujmout.. | od Vandaa
      Odpovědět | 18. 02. | 20:46

No to ICQ si urcite vem!! A predem bych si od ty kamaradky mozna zjistila jestli neni zadany,aby nedoslo k pripadnymu trapasu. No a nez mu napises tak bych jeste urcite zkusila ten ocni kontakt a letmy usmev az se potkate, a pak urcite zkusit napsat,cokoliv, treba ze si z stejny skoly a ze ho potkavas, a ze te zaujal tak mu pises.. nebo uvidis jak zareaguje on,jestli s tebou bude flirtovat nebo ne.. napis jak se to vyviji dal,drzim palecky ;-)

• Re: Nevím jak ho zaujmout.. | od sako.666
        Odpovědět | 25. 02. | 19:46

Malý příspěvek od mužského pohlaví.
        To ICQ si určitě neber.... Zkus jen tak bokem zjistit jestli náhodou nemá stejné zájmy jako Ty ;-). Třeba se něco najde a to je vždy velice pádný důvod pro navázání konverzace. B-) A není to příliš těžké, jen se toho nesmíš bát. Dej tomu volný průběh a hlavně se nestresuj, protože se jinak všechno zkazí. Ze stresu člověk dělá zbytečné "blbosti", které vedou k bodu mrazu. Věř mi.... A po navázání konverzace není nic jednoduššího, než říct, jestli by Ti ti ICQ nedal, aby Ti byl po ruce, až budeš mít nějaký problém :-]

Odpovědět | 26. 02. | 16:49

Tak to jste mě moc neporadili, když jeden říká jo druhej ne :-] Tak nevim no....to icq uz mam, ale zatim sem ho nepouzila :-] tak písejte.... B-)

Odpovědět | 29. 02. | 12:41

No...já bych si to ICQ taky vzala...no..nemusíš mu říkat, že jsi to ty..prostě někdy taky brouzdám po lidech co jsou v ICQ a třeba jim napíšu, když se mi zdají sympatičtí...a někdy si píšem dál a někdy ne...No...klidně mu prostě napiš...ale rozhodně nezačínej nic o tom že se ti líbí...nebo aspoň já bych to nedělala:)..A klidně napiš že sis ho třeba našla na ICQ.com....nebo že sis asi spletla ICQ a že sis zaregistrovala omylem ho místo někoho jiného...a tak mu můžeš říct, že když už je to tak, tak že si můžete psát...No a uvidíš..když nejsi dost odvážná na hned osobní kontakt...což dost lidí není...tak žačni takhle...je to jednodušší. Pak si s ním klidně můžeš dát schůzku "naslepo"...prostě klidně si s ním postupně na tom ICQ zkus dát schůzku a uvidíte:) ;-)

• Re: Nevím jak ho zaujmout.. | od Tublatanka
        Odpovědět | 02. 03. | 21:22

ahoj, mě přijde tedy dost hloupé někoho otravovat po icq.Je ti snad 14? A pokud má už třeba slečnu, tak by sis mohla uříznout třeba trapásek ;-)

Odpovědět | 03. 03. | 14:05

No...podle mě by byl větší trapas, kdyby ho začala "balit někde venku"...a pak by se dozvěděla, že má holku. A myslím, že ICQ a věk nemají moc společnýho...znám dost strarších lidí, kteří řeší některé věci i takhle, aby si neuřízli nakonec ostudu...a potom to kolikrát vyjde dobře. Ovšem každý má svůj názor a třeba s tím máš i špatnou zkušenost. Ale dle mého názoru cesty mohou být různé...a pokud se k sobě budou hodit a rozumět si, tak je jedno, jak se seznámili. No...já bych o svém vztahu taky radši vyprávěla peprnější zážitky, jak jsme se seznámili...bylo to přes rádio, takže nic extra...Ale jsme spolu 2,5 roku a šťastni a plánujem rodinu...tak to jen, že si myslím, že na cestě zas tolik nezáleží.. ;-)

• Re: Nevím jak ho zaujmout.. | od Tublatanka
            Odpovědět | 03. 03. | 21:34

tak pokud je zadanej,neni důvod ho otravovat. A pokud neni, může to zkusit. třeba bude zvědavej. no a když mě psal cizí kluk, neměla jsem teda žádný zájem se s ním vybavovat a bylo mi to dost nepříjemný :-X

Odpovědět | 05. 03. | 14:00

Nojo...to je ono, že každej je na něco jinýho a někomu vadí to a jinýmu zas ono...mě když napíše někdo cizí, tak se většinou snažím navázat kontakt...třeba získám dalšího kamaráda..tak to zas beru já...ovšem kdo ví, jak na tom je ten "dotyčný", kvůli kterému tato diskuse začala :-]

• Re: Nevím jak ho zaujmout.. | od Jahudecka99
      Odpovědět | 28. 02. | 13:03

Zažila jsem něco podobného, byla jsem do jednoho kluka poblázněná víc jak rok, ale problém byl v tom, že mě znal z děctví, jenom jako vnučku kamaráda jeho dědy. No potom jsem to vyřešila tak, že jsem si udělala ještě jedno icq a psala si s ním, aby poznal jaká doopravdy jsem.. Potom jsem mu to řekla, asi po půl roce, šli jsme spolu jeden večer ven a já to brala jako že to nemá cenu a že bych to měla vzdát... :-/
      Ale od té doby jsme se bavili čím dál víc spolu a já ho přemluvila aby šel se mnou aspoň na hody... No a za pár týdnů budeme spolu rok.. :-*
      No přiznám se, že jsem vám asi moc nepomohla ale myslím, že by sis měla najít záminku, něbo nějakého koníčka aby jste se spolu víc stýkali... to je podle mě to hlavní mno... ;-)

Přidat příspěvek

Vložit komentář
:-) ;-) :-] ;-D :-D :-P :-* :-o 8-) B-) :-| :-/ :-S :-X
captcha
Jak na úpal

Jak na úpal

Sluneční paprsky a letní horké dny lákají k opalování. Jak předcházet úpalu a jak ho léčit?

Zimní kolekce líčení 2016

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte se pro zimní líčení 2016

Účesy, střihy, fotografie: Účesy pro krátké vlasy

Účesy, střihy, fotografie: Účesy pro krátké vlasy

Trendy účesy pro krátké vlasy, účesy, střihy, fotogalerie!

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Toužíte po erotickém napětí? Vyzkoušejte milostnou rekvizitu

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Je pět věcí, které bude vyžadovat při sexu pokaždé...

Zahřejte se v zimě III.

Zahřejte se v zimě III.

Řádí vám za okny mráz? Vyzkoušejte triky, které vás zaručeně zahřejí

Kolik si měsíčně kupujete knížek?

Jarní speciál

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Inspirujte se jarní módou, navrženou do čistě bílé....

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2014: Extravagantní móda, která pobaví nejen v práci,...

Jarní móda

Jarní móda

Jarní trendy 2014: Inspirace od Phillipa Lima. V kurzu jsou pestré...

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte...

Top diskuze

-
    Copyright (c) 2006-2008 Admedia Systems s.r.o. Jakékoli kopírování a šíření článků nebo částí serveru je zakázáno.
    | Reklama | Podmínky užití

Partneři: Pobyty pro seniory, Online hry, Wellness pobyty, Cvičení Pilates, Plavky 2013, LadyCafe.cz, Svatební účesy , Job

TOPlist