Láska, sex a vztahy

jak dlouho jste odolávaly...?

Datum: 12. 01. 2008 19:17
Přidat příspěvek
  • jak dlouho jste odolávaly...? | od Isabela
    Odpovědět | 12. 01. | 19:17

Čus holky, je tu další diskuzní anketka, tentokrát na téma prvního společného milování, přesně řečeno: Jak dlouho jste spolu chodili než jste se poprvé milovali?
    A můžete přidat i důvody proč jste čekaly tak dlouho/nečekaly moc dlouho atd.
    Pro inspiraci přidám fakt, že Jennifer Aniston když sbalila božskýho Brada Pitta, nechala ho vydusit dlouhých 9 měsíců než ho pustila do své postele!! Jako zdůvodnění uvedla, že chtěla, aby si jí víc vážil, aby to s ní neměl tak jednoduchý... Nutno dodat, že jim to vydrželo dlouho, ale ne napořád...
    Takže - jak to vidíte vy? B-)

• Re: jak dlouho jste odolávaly...? | od Ponytail1
      Odpovědět | 12. 01. | 20:07

3 měsíce

• jak dlouho jste odolávaly...? | od Suzi
      Odpovědět | 14. 01. | 20:15

Se svým minulým přítelem jsem čekala 8 měsíců,byl to první přítel tak sem nechtěla spěchat.S přítelem,kterého mám teď sme na to vlítli asi po 14 dnech...byla to hned láska jako hrom a bylo to krasné a jsem spolu do teď :-)

• Re: jak dlouho jste odolávaly...? | od lenka951
      Odpovědět | 15. 01. | 16:16

ja som cakala 4 mesiace

• Re: jak dlouho jste odolávaly...? | od Evye
      Odpovědět | 16. 01. | 09:24

Já se svým prvním přítelem čekala asi 3 měsíce..sice jsem se i trochu bála, tak to byl jeden důvod a druhý, že nebylo ani moc kde. Ale se svým nynějším přítelem to bylo asi po 14dnech. No..já si nemyslím, že by se to mělo uměle natahovat..prostě když myslíš,že na to ještě vhodná doba nepřišla,tak ne,ale když si myslíš, že už jo, tak na to skočte..myslím, že žádnýho chlapa nezměníš tím, jestli se s ním vyspíš dřív nebo později.Děvkař zůstane děvkařem a pokud je věrný typ, tak to tak obvykle zůstane.

• Re: jak dlouho jste odolávaly...? | od Jahudecka99
      Odpovědět | 16. 01. | 19:40

Já se svým asi po měsíci a půl... Až po dalších dvou měsících mi řekl, že si se mnou nebyl jistý, a že se tímto potřeboval rozhodnou jestli se mnou zůstane nebo ne... Měl mě prý před tím hodně rád, ale prý mě začal milovat až po tom... Prý až tehdy se to v něm probudilo to co ke mě cítí až doteď, a už jsme spolu 9 měsíců...

• Re: jak dlouho jste odolávaly...? | od Chensie
      Odpovědět | 17. 01. | 22:13

Ahoj, tak já jsem se svým přítelem čekala třičtvrtě roku než jsme se poprvé milovali. Není se čemu divit, pro oba to pro nás bylo poprvé.. Navíc jsme spolu už třetím rokem a plánujeme společný dům a budoucnost, tak jsem si snad vybrala toho pravého. :) Jsme spolu štastní a opravdu se milujeme. :) Přeji i vám ať vám to s vaším miláčkem moc vychází :)

Chensie Dewill

• Re: jak dlouho jste odolávaly...? | od jojo4
      Odpovědět | 18. 01. | 11:19

My jsme to vydrželi měsíc, i když nutkání jsme měli oba už dřív. Nechtěli jsme to uspěchat. Už jsme spolu rok a půl, bydlíme spolu a je to pořád krásný jako na začátku :-*

• Re: jak dlouho jste odolávaly...? | od Mi-ri-se-k
      Odpovědět | 26. 01. | 16:02

My se před tím znali necelý 2 měsíce. Ale chodit sme spolu začali až 3 měsíce potom. Teď už sme spolu 16 měsíců a je to pořád v pohodě :-D
      A myslím si, že několika měsíční čekání ti nikdy nezaručí, že tě ten kluk nechá. Takže když to chceš, tak to neprotahuj! ;-D

• Re: jak dlouho jste odolávaly...? | od Scorpio
      Odpovědět | 26. 01. | 21:28

Z vlastní zkušenosti: Až jak se na to budeš cítí, pokud jsi ale střelec (znamení), užívej si mazlení co nejvíce...

Odpovědět | 28. 01. | 09:08

Nevím, jestli tohle se dá řešit tím, jaké je kdo znamení. Taky jsem zjistila, že moje znamení má nejorotogenější místo na vnitřní straně stehen...a není to tak...na tyhle věci bych nevsázela...

Odpovědět | 03. 02. | 11:54

Přítelkyně je střelec, a má raději samotný akt, než předehru, takže jsem chtěl nabudit aby se ze začátku hodně "muchlali" jelikož pokud se to stane, už bude chtít víceméně jenom sex... (a navíc to bylo tady v článku)

Odpovědět | 04. 02. | 13:55

A jak to můžeš vědět tak jistě...Ty asi hodně věříš horoskopům,že?Ano,taky jsem střelec...některé věci v horoskopech sedí, jiné ne.Ale to je tak všude..musí se to napsat tak, aby se v tom každý trochu viděl a myslel si, že podle horoskopu bude vědět jaký má jeho partner či pratnerka touhy...ale na to se nejlépe přichází když to spolu 2 zkoušejí a poznávají se....ovšem nikomu nechci brát iluze apod. Jak se říká: podle gusta žádný dyšputát ;-)

Odpovědět | 10. 02. | 00:33

Vlastně máš pravdu... Podle horoskopů se k sobě Panna a střelec vůbec nehodí... My dva (i když se každý den hádáme kvůli blbostem) jsme spolu už druhým rokem. Nedávno mi řekla jednu věc... Dost nepříjemnou. Řekla že nemá ráda orální sex. Já (protože už takovej jsem) jsem si řekl že je to mnou, že jsem asi hodně špatnej, ale ona odpověděla že ne, že jí to vadí, protože jí to pak "při tom" pálí... U doktorky byla, ale podle mého je ta doktorka k ničemu, a na moje rady jít k jiné odpovídá hádkou že to není moje věc... Jsme z toho docela skleslej... :-/

Odpovědět | 11. 02. | 09:19

No....Tak mě to třeba taky "pálí"...ale pro mě je to příjemné. Ovšem může bát alergická třeba na tvoje sliny. Sice rty jsou taky citlivé, ale "tam dole" to třeba může něco vyvolat. A nebo..to taky dost holek dělá, že vůbec nechce abys jí to dělal, tak prostě si vymýšlí věci, které nejsou. No..asi byste si spolu měli promluvit...a klidně jí řekni, že to není jen její věc. Pokud spolu máte vydržet, tak je to věc vás obou!

• Re: jak dlouho jste odolávaly...? | od sunie
      Odpovědět | 22. 02. | 21:05

Ahojte, se svým prvním klukem sme čekali asi 3 měsíce, a s mým současným klukem sme se milovali hned první noc co sme byli spolu. tohle si fakt musí každá rozhodnout tak nějak sama

Přidat příspěvek

Vložit komentář
:-) ;-) :-] ;-D :-D :-P :-* :-o 8-) B-) :-| :-/ :-S :-X
captcha
Jarní móda 2017

Jarní móda 2017

Jarní móda 2017! Těšíte se na jaro? My ano! Proto jsme už nyní pro vás vypátrali nejluxusnější kousky...

Jak na úpal

Jak na úpal

Sluneční paprsky a letní horké dny lákají k opalování. Jak předcházet úpalu a jak ho léčit?

Zimní kolekce líčení 2016

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte se pro zimní líčení 2016

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Toužíte po erotickém napětí? Vyzkoušejte milostnou rekvizitu

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Je pět věcí, které bude vyžadovat při sexu pokaždé...

Zahřejte se v zimě III.

Zahřejte se v zimě III.

Řádí vám za okny mráz? Vyzkoušejte triky, které vás zaručeně zahřejí

Kolik si měsíčně kupujete knížek?

Jarní speciál

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Inspirujte se jarní módou, navrženou do čistě bílé....

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2014: Extravagantní móda, která pobaví nejen v práci,...

Jarní móda

Jarní móda

Jarní trendy 2014: Inspirace od Phillipa Lima. V kurzu jsou pestré...

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte...

Top diskuze

-
    Copyright (c) 2006-2008 Admedia Systems s.r.o. Jakékoli kopírování a šíření článků nebo částí serveru je zakázáno.
    | Reklama | Podmínky užití

Partneři: Job, Svatební účesy , Pobyty pro seniory, Cvičení Pilates, LadyCafe.cz, Plavky 2013, Wellness pobyty, Online hry

TOPlist