Láska, sex a vztahy

nuda v zimě - co dělat?

Datum: 31. 12. 2007 14:36
Přidat příspěvek
  • nuda v zimě - co dělat? | od epsylonka
    Odpovědět | 31. 12. | 14:36

Chci se zeptat, co děláte teď v zimě s partnerem abyste se nenudili? kromě chození do kina, bazénu a toho, že si jdete sednout někam do hospůdky... Můj přítel a já spolu bydlíme, takže chtě nechtě se občas stereotyp vloudí, hlavně teď když je zima:-)) A nějak nemám ispiraci, co dělat:) Poradíte prosím?

• Re: nuda v zimě - co dělat? | od Mirisek
      Odpovědět | 31. 12. | 15:15

a co takhle nějaký zimní sporty, jako třeba brusle, nebo i sáňky :-) Nebo si můžete půjčit nějakej film a na dvd a udělat si hezkej večer bo odpoledne. Připadně si můžete zahrát třeba pexeso. A tuhle hru můžete využít i jako milostnou předehru ;-D

• Re: nuda v zimě - co dělat? | od epsylonka
      Odpovědět | 31. 12. | 17:41

Odpoledne s DVD děláme dost často a popravdě mi to leze už dost krkem:-) Tedy je to fajn, ale ne když to člověk dělá tak často:)
      A vzhledem k tomu, že v téhle době tam kde bydlíme nesněží, tak sáňky by byly sebevražedný nástroj;-) Ale to pexeso je dobrej nápad:) Díky...A ještě nějaké tipy?:-))

• Re: nuda v zimě - co dělat? | od Ponytail1
      Odpovědět | 01. 01. | 10:49

Tohle téma tu bylo nedávno: http://www.christine.cz/read.php?178,12205,page=1

• Re: nuda v zimě - co dělat? | od Vandaa
      Odpovědět | 03. 01. | 18:46

No ja nevim, co jako vic delat, vzdyt bazen,prochazky, posilovna, nekam zajit na kafe nebo neco dobryho, posedet s prateli, nejaky pocitacovy hry pro dva :-] ,a pritom chodit bud do prace nebo do skoly (potom nasleduje i uceni) nebo nejake domaci prace, uklid. Pripadne navsteva u rodicu. To preci zabere casu dost. nebo si poridte zviratko! :-]

• Re: nuda v zimě - co dělat? | od Scorpio
      Odpovědět | 03. 02. | 12:01

Co stolní hry? Monopoly, člověče nezlob se a tak. Poslední dobou to nikdo nedělá a pokud nemáte žádnou novinku, tak v mnoha obchodej je jich spousta, nás baví padající opičky... A můžete hrát i o odměnu...

• Re: nuda v zimě - co dělat? | od toast
      Odpovědět | 04. 02. | 20:42

to Mirisek: prosím, nepoužívej ostravacke ,bo´ když neznáš jeho význam!!! neznamená nebo, ale protože! Tudíž nemůžeš říct: večer bo odpoledne, proboha! :-D Jedině tak: Nemluvím tak, bo nejsem Ostravačka! ;-D díky

• Re: nuda v zimě - co dělat? | od Ponytail1
      Odpovědět | 05. 02. | 08:35

toast: Jo, to je horzný, taky jsem si toho všimla, ale nepochopilo to mnohem víc lidí, hlavně, že všichni chtějí být IN a mluvit jako Ostravaci:-/

• Re: nuda v zimě - co dělat? | od Evye
        Odpovědět | 11. 02. | 09:38

to jsem teda nikdy neslyšela, že by chtěli lidi mluvit jako ostraváci...a nevím, proč by to najednou mělo být IN. Tím nechci vaše nářečí nijak urazit. No...a já třeba "bo" taky někdy používám, ale ne že bych to někde viděla, prostě jsem jednou napsala omylem bo místo nebo a tak si to někdy zkrátím...tudíž je to moje vlastní zkratka, kterou většina lidí chápe...až pak jsem viděla že to používají i jiní lidé...prostě ne každý má potřebu mluvit jako ostravák. Někdo si chce prostě jen nějaké slovo zkrátit a ne něco napodobovat.

• Re: nuda v zimě - co dělat? | od Jahudecka99
      Odpovědět | 05. 02. | 20:47

No tak jestli mohu přidat i svůj názor.. tak my se vidíváme jen o víkendech a protože vstávám přez týden brzo do školy, tak často odvděčím jenom proležený den v posteli.. nebo dívání se na filmy na noťasu ale to taky postli:-) ;-) možná vám to přijde jako nuda, ale já to beru tak, že jsem s ním :-)

• Re: nuda v zimě - co dělat? | od Julka6
        Odpovědět | 02. 03. | 22:51

i hezkej film dokáže zpříjemnit "uplakané" odpoledne. Možností je tisíc a jedna. Když se člověk opravdu nudí, což jsem snad ještě nepocítila, tak může jít klidně na procházku a pak třeba jít na kávu a zákusek. Nebo proč si neudělat delší pěší výlet? Nebo i uklízení může být zábavné, pokud se dva mají rádi. Nechápu, jak někdo neví, co dělat. My si zahrajeme i staré televizní hry a sranda je pořád.. :-o

• Re: nuda v zimě - co dělat? | od johnik0424
      Odpovědět | 03. 03. | 08:42

tak mi chodime posledni dobou do bazenu nebo na squash a nebo si proste zalezeme do pelechu a jenom koukame na filmy nebo poslouchame pisnicky a povidame si...taky obcas nevime co delat ale vzdycky jednoho nebo druhyho neco napadne. :-P

Odpovědět | 03. 03. | 08:43

omlouvam se za to i ve slove my :-D :-D :-Djsem jeste po ranu trosku mimo tak jsem se preklepla

Odpovědět | 03. 03. | 08:45

vim ze to nepatri do tehle diskuze ale chci se vas zeptat jestli od te doby co je christine.cz predelana tak mi nejdou nova temata do diskuzi vam to jde?

Odpovědět | 03. 03. | 18:06

Taky nevím jak na to, ale než jsem se odhodlala se na to pořádně mrknout, tak jsem úplně zapoměla na jaké téma jsem chtěla diskuzi založit :-/ :-/ :-D

Odpovědět | 03. 03. | 19:49

no ja proste kliknu na "nové téma" a objevi se mi prazdna stranka

Odpovědět | 03. 03. | 20:29

Jj, to sedí.. Tak to bude asi nějaká systémová chyba :-S

Odpovědět | 03. 03. | 20:39

tak to mám radost....tak se Vás zeptám v týhle diskuzi...máte někdo zkušensoti se "soft tampony" slyšela jsem o nich a chtěla bych je vyzkoušet ale nejdřív bych chtěla vědět jestli jsou opravdu tak úžasný jak se říká ;-D

Přidat příspěvek

Vložit komentář
:-) ;-) :-] ;-D :-D :-P :-* :-o 8-) B-) :-| :-/ :-S :-X
captcha
Jak na úpal

Jak na úpal

Sluneční paprsky a letní horké dny lákají k opalování. Jak předcházet úpalu a jak ho léčit?

Zimní kolekce líčení 2016

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte se pro zimní líčení 2016

Účesy, střihy, fotografie: Účesy pro krátké vlasy

Účesy, střihy, fotografie: Účesy pro krátké vlasy

Trendy účesy pro krátké vlasy, účesy, střihy, fotogalerie!

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Toužíte po erotickém napětí? Vyzkoušejte milostnou rekvizitu

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Je pět věcí, které bude vyžadovat při sexu pokaždé...

Zahřejte se v zimě III.

Zahřejte se v zimě III.

Řádí vám za okny mráz? Vyzkoušejte triky, které vás zaručeně zahřejí

Kolik si měsíčně kupujete knížek?

Jarní speciál

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Inspirujte se jarní módou, navrženou do čistě bílé....

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2014: Extravagantní móda, která pobaví nejen v práci,...

Jarní móda

Jarní móda

Jarní trendy 2014: Inspirace od Phillipa Lima. V kurzu jsou pestré...

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte...

Top diskuze

-
    Copyright (c) 2006-2008 Admedia Systems s.r.o. Jakékoli kopírování a šíření článků nebo částí serveru je zakázáno.
    | Reklama | Podmínky užití

Partneři: Online hry, Plavky 2013, LadyCafe.cz, Job, Pobyty pro seniory, Svatební účesy , Cvičení Pilates, Wellness pobyty

TOPlist