Láska, sex a vztahy

polohy...

Datum: 28. 12. 2007 11:19
Přidat příspěvek
  • polohy... | od Mirisek
    Odpovědět | 28. 12. | 11:19

Ahojky! S přítelem sme, co se týče sexu, odkázáni jenom na auto. Jediný polohy, který sme zatím praktikovali byly "pejsek" a koníček, páč v takhle stísněným prostoru se toho moc zkoušet nedá. Ale stejně už by sme chtěli maličko změnu, tak sem se chtěla zeptat, jestli třeba nemáte nějaký osvědčený polohy, který by sme mohli vyzkoušet taky. Díky moc za případný tipy :-)

• Re: polohy... | od johnik0424
      Odpovědět | 28. 12. | 21:35

Mirisek:tak s timhle mám bohatý zkušenosti jelikož a ptž jsme s přítelem "sexovali" v autě skoro rok a půl z jistýho důvodu než mě to přestalo bavit a neudělala tomu přítrž...rozlámaný záda mi za to nestáli....nevim jak dlouho už jste odkázaný jenom na auto a proč ale nechce to spíš změnu prostředí než polohy?
      k těm polohám....tak u nás jednoznačně vítězil koníček ale i klasickej misionář se dá...když je auto prostornější tak je dobrá taky poloha když jako u klasický misionářský máš nohy na ramenou svýho kluka pro něj to může být nepříjemný co se třeba týče malýho prostoru ale ty si to parádně užiješ :-Da v létě vítězily jakýkoliv polohy venku na kapotě a nebo když jsme zajeli do lesa tak klidně na posedu nebo někde na paloučku ale to potom pozor na kolemjdoucí i když ......o to je to víc vzrušující ;-D

• Re: polohy... | od Mirisek
      Odpovědět | 29. 12. | 11:27

Díky. Náš problém je hlavně v tom, že změna prostředí je možná jen výjímečně :-/ Oba ještě bydlíme s rodičema, který zas tak často domov neopouští, no... My to v autě provozujeme od jara a už nás to taky moc nebaví... Samozřejmě, v létě je to lepší! :-] Ale léto daleko a nějak se nám nechce čekat...

Odpovědět | 06. 01. | 10:58

a rodiče toho druhýho o vás vědí?já myslim že jestli máš fajnovýrodiče tak by se to dalo nějak vymyslet ne?jednou za čas by ti mohli povolit aby přítel jel k tobe nebo ty k nemu.....to verim ze se vam nechce cekat...nebo jedte na vikend nekam do hor na chatu at jste jenom sami dva ;-D

• Re: polohy... | od Mirisek
      Odpovědět | 06. 01. | 11:23

johnik0424: rodiče o nás vědí. U něj ale spát nemůžem, protože má 2 sourozence a nějak není místo. A našim by sice nevadilo, kdyby u nás spal, ale společnou postel by asi nezkousli a hlavně mám společnej pokoj se ségrou :-/ Ale s tou chatou by to možná s trochou štěstí klapnout mohlo... díky za tip! ;-)

Odpovědět | 06. 01. | 20:40

my jsme k nam nemohli ptz mama nesnasi kdyz je nekdo na navsteve kdyz ona neni doma a myho pritele zrovna dvakrat nemusi i po dvou letech chozeni :-Xa kdyz nebyl doma tata tak jsme byli u nas ale to bylo tzv. o drzku :-Dtata jezdil domu jak chtel..-nasi jsou rozvedeny-takze aspon ze ho vasi berou...muzu se jenom zeptat kolik ti je?
      nebo jedte jako parta to rodice vic chapou.a pak si zaberte spolecnej pokoj....drzim palce :-]

• Re: polohy... | od Mi.ri.se.k
        Odpovědět | 12. 01. | 12:21

Je mi 18. Rodiče by nás na chatu asi pustili i samotný. Už sme to i plánovali, ale nakonec z toho nějak sešlo :-/ třeba se to podaří příště...

• Re: polohy... | od sako.666
        Odpovědět | 25. 02. | 20:02

Levnější by asi byl hodinový hotel, ne? Kdybych to teda ale srovnával s chatou na horách.... A je to i jednodušší a samozřejmě i na hod. hotelu budete mít klid sami pro sebe....

• Re: polohy... | od Scorpio
      Odpovědět | 03. 02. | 11:58

To máte dobrý, my spolu nemůžem být v noci. Když spíme jeden u druhého, tak musíme spát odděleně, prtž rodiče u obou stran jsou hrozně zaostalý. Já bych jí rád viděl jen usínat, ale ani to nejde... Blbej věk!

Přidat příspěvek

Vložit komentář
:-) ;-) :-] ;-D :-D :-P :-* :-o 8-) B-) :-| :-/ :-S :-X
captcha
Jarní móda 2017

Jarní móda 2017

Jarní móda 2017! Těšíte se na jaro? My ano! Proto jsme už nyní pro vás vypátrali nejluxusnější kousky...

Jak na úpal

Jak na úpal

Sluneční paprsky a letní horké dny lákají k opalování. Jak předcházet úpalu a jak ho léčit?

Zimní kolekce líčení 2016

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte se pro zimní líčení 2016

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Toužíte po erotickém napětí? Vyzkoušejte milostnou rekvizitu

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Je pět věcí, které bude vyžadovat při sexu pokaždé...

Zahřejte se v zimě III.

Zahřejte se v zimě III.

Řádí vám za okny mráz? Vyzkoušejte triky, které vás zaručeně zahřejí

Kolik si měsíčně kupujete knížek?

Jarní speciál

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Inspirujte se jarní módou, navrženou do čistě bílé....

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2014: Extravagantní móda, která pobaví nejen v práci,...

Jarní móda

Jarní móda

Jarní trendy 2014: Inspirace od Phillipa Lima. V kurzu jsou pestré...

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte...

Top diskuze

-
    Copyright (c) 2006-2008 Admedia Systems s.r.o. Jakékoli kopírování a šíření článků nebo částí serveru je zakázáno.
    | Reklama | Podmínky užití

Partneři: Pobyty pro seniory, LadyCafe.cz, Plavky 2013, Job, Online hry, Wellness pobyty, Cvičení Pilates, Svatební účesy

TOPlist