Láska, sex a vztahy

Re: Jak mám zapomenout když to nejde?

Datum: 11. 02. 2008 09:21
Přidat příspěvek
  • Jak mám zapomenout když to nejde? | od margot1990
    Odpovědět | 16. 12. | 17:48

Ahojte všichni mám problém asi tak před rokem jsem začala chodit s klukem..je o rok starší jak já takže 19..byla to taková ta ideální nadherná láska ,jenomže pak začal brát drogy já o ničem nevěděla , přestal se mi ozývat-na me sms odpovídal vyjímečně, já zrovna v té době se léčila z operace..asi po 2 měsících kdy já už byla téměř zdravá jsme se viděli a vše si vysvětlili.. jenže on už to bral jen jako tak mile nezávazně, a já celá šťastná že jsme opět spolu..nevím jak to popsat,byla jsem asi hodně zaslepená..viděli jsme se pak tak jednou za měsíc nebo 14 dní-ale bylo to vždy z jeho iniciativy(já jsem se neodhodlala mu napsat )..i když se hodně změnil,tak jsem ho nepřestala milovat. Teď už se prakticky nevídáme,protože jednou mi tak trochu ujeli nervy a já mu napsala vše co mi vůči němu vadí,pak jsem se za to omluvila - bral to v pohodě. Asi už na to co jsme spolu prožili zapomněl ale já ne, můj vztah se vůči němu nezměnil. Nevím co dělat, jak zapomenout, zkouším to už dlouho, ale nedaří se mi to:(((...nevím jak jít dál protože ho neustále miluji.. Poradíte mi prosím někdo moc moc prosím .Děkuji za odpovědi:))

• Re: Jak mám zapomenout když to nejde? | od Bořek
      Odpovědět | 16. 12. | 20:50

Ahoj Margot1990
      Je těžké zapomenout na milovaného člověka. Já se pokouším o to samé. Jediný způsob je asi najít si novou lásku, větší než předtím a potom na to zapomínání budete dva a s láskou to bude jak nic. Já už se snažím zapomenout asi 3 roky a stále marně. Nejhorší je, že když už se objeví někdo s kým by mohla začít nová láska, tak se na tu starou zapomenout nechce. Je to asi nejspíš tím, že člověk věří v určitou naději, že všechno bude zase jako dřív. Jediná rada je nevzdávat se a hledat toho pravého s kterým zapomeneš. Pokud někoho takového najdeš tak si nejdřív zjisti jestli se do něho můžeš bezhlavě zamilovat (Jestli není ženatý nebo nebere drogy atd.) a bezhlavě se do něho zamiluj. Prvotní okamžiky budou asi poněkud zmatené, ale ty musíš věřit, že to co děláš je to nejlepší. Uvidíš, že až potkáš toho právého, nebudeš to chtít už vrátit zpět. Přeji hodně síly a sebedůvěry. ;-D

• Re: Jak mám zapomenout když to nejde? | od margot1990
      Odpovědět | 17. 12. | 16:26

Ahoj Bořku. Děkuju Ti za odpověď, ani nevíš jak mi tyto slova pomohla, asi jsme na tom hodně podobně. Vše, co jsi napsal mi dalo nový náhled na situaci. Vím, že pro mě bude hodně těžké zapomenout a najít někoho, koho bych zase doopravdy milovala, ale myslím si, že snad za nějaký čas by se to mohlo podařit a já budu opět šťastná a tobě přeji to stejné, aby jsi našel takového človíčka, kterého by jsi miloval stejně jak on tebe. Ještě jednou mockrát děkuji:))

• Re: Jak mám zapomenout když to nejde? | od Evye
      Odpovědět | 18. 12. | 13:41

Ahoj....taky jsem měla takový problém...opustil mě někdo, koho jsem strašně milovala...snažila jsem se tomu nepoddávat...ale nešlo to..pak jsem se rozhdla se s někým seznámit...A tak jsem si dala schůzku naslepo...byli jsme si sympatičtí, tak jsme to zkusili...trvalo mi sice rok, než jsem se do něj zamilovala...ale o to je teď ten cit silnější...teď spolu začínáme 3. rok a je to krásné...
      Hlavně nezapomeň, že po zlomeném srdci se nelze zamilovat hned...ale někdo ti ho může zahojit. A o to víc, ti pak ten člověk bude bližší.

• Re: Jak mám zapomenout když to nejde? | od Stázinka
      Odpovědět | 19. 12. | 23:01

Zravím všecky bolavý srdáčka=(Už fakt nevím co dělat..Vezmu to od začátk..Nikdy jsem na vztahy neměla štěstí,spíš jen takový ty úlety,znáte to!No ale,potkala jsem báječnýho kluka,byl sice zadanej ale už to mezi nima dlouho skřípalo(byli spolu přes dva roky takže to bylo už jen o zvyku,,prej),no ale,sehnala jsem si na něj číslo,psali jsme si,jezdil za mnou když ona byla na intru,zamilovala jsem se do něj,ale jako vopravdicky..Po měsíci skrývání se s ní konečně rozešel=)Bylo to úžasný,představil mě doma,a vypadalo to že mě maj všichni jak kamoši tak rodiče,radi..Prostě parádní vztah,říkal mi jak mě miluje,že chce jen mě a že udělal dobře když se s ní rozešel..No ale po měsíci KONEC!!!Neozýval se,nebral mi tel.,pak mi náš společnej kámoš řekl že byl tam za tou..Šok jak sviňa..Pak teda konečně přijel,vrátila jsem mu řetízek co mi dal a klíče který si u mě zapoměl..Zakže definitivní konec,vrátil si k ní=((Ja teď nevím co dělat,su na dně,pořád na něj musím myslet,chybí mi..Poradí mi někdo jak ZAPOMENOUT????dík že jsem se mohla takhle"VYPOVÍDAT"..Mějte se líp jak já!!

• Re: Jak mám zapomenout když to nejde? | od myšutka
      Odpovědět | 20. 12. | 19:46

Nevím,ale někteří kluci,říkají spoustu věcí i to že to ve vztahu skřípe nebo neklape.A přitom jejich vztah není tak špatný,ale hodně holek se na tohle chytí.Myslím si že,po dvou letech spolu lidi nejsou ze zvyku...já jsem s přítelem 6 let a ze zvyku s ním rozhodně nejsem.Pokuď na něj chceš opravdu zapomenout,tak se ho nesnaž vyhledávat a nekontaktuj ho,bude to asi těžký...ale snad se ti to povede.A nesmutni pa pa

• Re: Jak mám zapomenout když to nejde? | od pocestný
      Odpovědět | 04. 01. | 01:07

Zdravím všechny. Prošel jsem na netu už hodně diskuzí o zlomených srdcích, ale většinou (nebo spíše všude) jsou to jen příspěvky žen,dívek. Možná právě proto, že my kluci jsme ti "hajzlíci",nebo v sobě tu bolest dokážeme udusit. Mě to moc nejde, tak zkouším jestli se mi uleví aspoň takhle. Po dvou nádherných letech jsme se o vánocích rozešli s přítelkyní. Nějak to mezi námi vyšumělo(teda z její strany). Mě samotnému už stejně v poslední době vadila její částečná odtažitost. Bohužel jsem do ní stále zblblej a není dne, kdy bych na ni nepomyslel. Nejhorší na tom je, že máme společnou skupinu kamarádů, takže jsme společně trávili Silvestr a často se potkáváme. Neustále si říkám ať jdu dál a zapomenu na ni, že třeba budeme dobří přátelé, když se známe tolik. Nejde to! Když ji někde vidím s jiným klukem tak se ve mě všechno sevře a nejraděj bych mezi ně vběhl. Tak nevím jestli to mám nějak přecházet, nebo ji vymazat ze života a neustále se jí nějak vyhýbat. Jde si to parádně všechno rozumově zdůvodnit, ale ne si poručit. Pořád mám plnou hlavu vzpomínek. Ono je asi možná lepší být tím "hajzlíkem", nezamilovat se a otevřít cestu citům třeba až chce člověk založit rodinu:).

• Re: Jak mám zapomenout když to nejde? | od Vandaa
      Odpovědět | 04. 01. | 11:00

No pokud si si jisty, ze uz nemate zadnou sanci byt spolu, a ona te nechce. Tak je asi nejlepsi vubec se s ni nestykat, nevedet co dela, nevidat ji, nezajimat se o ni. I kdyz ma clovek v sobe porad to, vedet o tom druhem co dela i kdyz uz s nim nechodi, jedine to ze o ni nebudes nic vedet ti pomuze podle meho zapomenout... i kdyz je to to nejtezsi reseni. A verim, ze za cas 100% prijde jina slecna, se kterou budes stastny ;-D

Odpovědět | 04. 01. | 13:11

Já si vážně myslím, že nejlepší lék na zlomené srdce je nevídat toho, kdo vám schází a snažit se najít si někoho jiného, kdo vám to srdíčko zahojí....

• Re: Jak mám zapomenout když to nejde? | od Scorpio
      Odpovědět | 26. 01. | 20:48

Opravdu jsem miloval 3x. Poprvé 7 let, nechtěla mě, byla na mě... Velmi zlá abych to tak řekl. Poté následoval střední škola. 2 měsíce jsme miloval jednu, která o tom věděla a líbala se, muchlovala a já nevim co ještě hlavně přede mnou... Poté jsme našel svoji lásku.
      Moje rada na útrapy:
      3 bodovej systém:
      1. Zničit vzpomínky,
      ano bude to težké, ale všechny dárky, e -maily, fotky, věci musí pryč! Až člověk dokáže tohle, přejde na 2. bod
      2. Jednu fotku zanechat, někam si ji vyvěsit a hrát si... Představivost malovat po ní fixama, mlátit do ní, hazet na ní šipky atp.. V tomto bodu by jste si měli uvědomit že ON (ten druhý) udělal chybu. Vy jste přeci lepší než ON, dokážete přes to projít. Jste přece lepší... A něco takového, jako že vás opustil... Může si to sám. Jeho chyba (toho člověka)
      3. Nové zážitky
      Opravdu... Nehledat novou lásku, báli by jste se a nevěděli co dělat, partner by se bál a zkoumal by co se děje, pak by vám ty vzpomínky vrátil, a mohli by jste se vrátit zpět k bodu 1...
      Chce to něco nového (homosexuality nevyjímaje)
      Obrátit svoji osobnost, jet na výlet, s partou, nebo s nejlepší kámoškou (rodiče vynechte ještě by všechno zkazily)

Nemusíte to brát vážně, tedy vše co jsem napsal, ale... Můžete to zkusit? Co dělá zoufalý člověk? Zoufalá řešení. Jednoduše toho člověka v mysli zablokujte. Člověk je mocnější než vypadá. Věřte mi... B-)

Odpovědět | 28. 01. | 09:19

No...já teda nevím,jka boc dobrej je 3 bodový systém...zvládla jsem vše i bez něj...a teď jsem ráda, že všechny ty fotky a věci mám, když jsem se uklidnila a je to pryč.čas zahojí vše.Aˇteď se na ty fotky ráda podívám a jen zavzpomínám. říkám si jak jsem byla blbá, ale že i těch pár pěkných chvil tam bylo...a člověk si má pamatovat jen to pěkný....

Odpovědět | 03. 02. | 11:52

Jé, to je hezký... :-)

Odpovědět | 04. 02. | 13:57

Co je hezký?! :-)

Odpovědět | 07. 02. | 23:25

Že i po takové situaci, si člověk dokáže pamatovat ty hezké vzpomínky... Většinou lidé myslí jen na bolest...

Odpovědět | 11. 02. | 09:21

Ti co myslí jen na bolest, tak to jsou blázni. Čas zahojí vše a proč si kazi den něčím takovým...člověk si má pamatovat jen to pěkné. I když mi moc ublížil, tak i přesto tam byly chvíle, které byly krásné..A jen ty je dobré udržet si v paměti. Protože pak, když ho potkám náhodně na ulici, tak je to úplně v pohodě. :-]

Přidat příspěvek

Vložit komentář
:-) ;-) :-] ;-D :-D :-P :-* :-o 8-) B-) :-| :-/ :-S :-X
captcha
Jarní móda 2017

Jarní móda 2017

Jarní móda 2017! Těšíte se na jaro? My ano! Proto jsme už nyní pro vás vypátrali nejluxusnější kousky...

Jak na úpal

Jak na úpal

Sluneční paprsky a letní horké dny lákají k opalování. Jak předcházet úpalu a jak ho léčit?

Zimní kolekce líčení 2016

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte se pro zimní líčení 2016

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Toužíte po erotickém napětí? Vyzkoušejte milostnou rekvizitu

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Je pět věcí, které bude vyžadovat při sexu pokaždé...

Zahřejte se v zimě III.

Zahřejte se v zimě III.

Řádí vám za okny mráz? Vyzkoušejte triky, které vás zaručeně zahřejí

Kolik si měsíčně kupujete knížek?

Jarní speciál

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Inspirujte se jarní módou, navrženou do čistě bílé....

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2014: Extravagantní móda, která pobaví nejen v práci,...

Jarní móda

Jarní móda

Jarní trendy 2014: Inspirace od Phillipa Lima. V kurzu jsou pestré...

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte...

Top diskuze

-
    Copyright (c) 2006-2008 Admedia Systems s.r.o. Jakékoli kopírování a šíření článků nebo částí serveru je zakázáno.
    | Reklama | Podmínky užití

Partneři: Online hry, LadyCafe.cz, Svatební účesy , Cvičení Pilates, Job, Pobyty pro seniory, Wellness pobyty, Plavky 2013

TOPlist