Láska, sex a vztahy

ukoncit vztah?

Datum: 30. 11. 2007 16:47
Přidat příspěvek
  • ukoncit vztah? | od Andynecka
    Odpovědět | 30. 11. | 16:47

Prosim poradte...Nevim co mam delat!Je mi 18 a chodim s jednim klukem uz 2 roky...Vsechno bylo fajn,ale poslední dobou cítím,ze uz to neni jako driv.Miluju ho porad hrozne moc,ale uz spolu ani moc nespime,kdyz jsme spolu dyl,tak si uz nemame co rict,ale predstava,ze bych se s ni mela rozejiz,je nepredstavitelna...Mam to zkusit dal,nebo udelat ten krok,i kdyz mi to bude mrzet? :-/Poradte prosim...

• Re: ukoncit vztah? | od Ponytail1
      Odpovědět | 30. 11. | 16:52

Andynecka: Víš, žádný vztah nikdy nevydrží takový, aby byl jako na začátku. Asi z vás opadla taková ta čerstvá zamilovanost, ale píšeš, že se pořád milujete (pokud to teda platí i pro tvého přítele), tak to asi nebude tak horké.

• Re: ukoncit vztah? | od Andynecka
        Odpovědět | 30. 11. | 16:59

fakt nevim,co delat.Ano,plati to porad pro oba,ale kdyz si chci o tom promluvit,ze by byla treba lepsi pauza,rekne mi,ze nechape proc,ze me miluje,ale aby se zamyslel nad problemama naseho vztahu,to uz neresi...dava prednost sportu prede mnou...chapu to,chlapi se bez toho neobejdou,ale cozpak je sport prednejsi pred tim,kdyz me vidi,jak brecim? :-S

• Re: ukoncit vztah? | od Evye
      Odpovědět | 30. 11. | 17:06

Andynecka podívej...zaprvé pauza nikdy nepomůže...pokud někdo chce nějakou pauzu,tak se můžetew rovnou rozejít...Navíc pokud tě někdo miluje,tak nedá přednost ničemu před tebou...ještě navíc, když tě něco trápí.A hlavně podle toho co píšeš..jsi si jistá,že to je ještě láska a ne zvyk?Protože můj přítel měl před tím než jsme se poznali 5letý vztah...oba měli pocit že se mají rádi a nechtějí od sebe pryč...ale nakonec to bylo tak,že už na sebe byli po té době tak zvyklí,že si to s nikým jiným nedovedli představit.To je jen abys věděla,že i to se může stát.
      A pokud s tebou nechce řešit problémy vašeho vztahu,tak to myslím znamená,že už o žádnou zmenu ani zlepšení vztahu zájem nemá....má to potom smysl?...podle toho co píšeš,tak já bych se s ním hned rozešla...ovšem zase ponytail to vidí jinak...tady vidíš aspoň různé náhledy...
      ovšem rozhodnout se musíš stejně sama...
      Takže hodně zdraru ti přeji ;-)

Odpovědět | 30. 11. | 17:11

na tohle se tezko odpovida,a boli predstava,ze bychom se meli rozejit,chce to si o tom promluvit,jestli je to laska,nebo zvyk...kazdopadne dekuju moc za rady...Otevreli jste mi oci...

• Re: ukoncit vztah? | od Ponytail1
      Odpovědět | 30. 11. | 17:54

Evye: Já reagovala na to, co napsala hned v prvním příspěvku. Podle mě se to dost liší od toho, co napsala v tom druhém. Teď už bych bývala odpověděla jinak. :-|

• Re: ukoncit vztah? | od Muscha
      Odpovědět | 01. 12. | 19:11

ahojky,
      já sem taky chodila s borcem asi 3 roky a ke konci už to bylo taky takový...no neměli sme si už moc co říct, prostě jako kdyby se z nás postupně stávali spíš kamarádi, ale pořád sme se milovali (což trvá do teď), ale ani jeden nechtěl ten vztah ukončit, vlastně ani nebyl důvod, pak jsem potkala jinýho a důvod už byla na světě. Ted jsem spokojená a s bývalým sme nejlepší kámoši....asi máš třeba trošku jiný problém jen jsem ti chtěla říct jak to u mě tenkrát dopadlo, tím nechci aby ses s ním rozešla....uvidíš sama, přeji hodně štěstíčka ;-)

• Re: ukoncit vztah? | od pastelka99
      Odpovědět | 01. 12. | 23:17

ja ti napisem len tolko,ze co ma prist pride...verim ti ze sa trapis a prist onho nechces pretoze si si s nim vela prezila,no poviem ti na rovinu nikdy nevies ci je to ten posledny,sama uvidis co ti zivot prinesie...
      skus sa s nim porozpravat a opytat sa ho ako to vnima on...len vy dvaja si to mozte a musite vysvetlit...vela stastia a viem ze to dopadne dobre a ak nahodou nie co si nemyslim,nemaj strach pride dalsi,lepsi a ktoreho budes viac milovat ;-D
      hlavne sa netrap ;-)

• Re: ukoncit vztah? | od Monica
      Odpovědět | 04. 12. | 12:21

Andynecka: souhlasím s Evye, je asi nejdůležitější si uvědomit, jestli je to láska nebo zvyk, co k sobě cítíte. Chápu, že si nedokážeš představit bez něj nebýt, přece jenom 2 roky je dlouhá doba a navíc, jestli to byl tvůj první kluk, tvoje první velká láska, je to o to těžší. Buď nad tím takhle popřemýšlíš a budeš to nějak řešit, nebo si jen popovídáte a pokusíte se ten váš stereotyp změnit. Není to nic příjemného, vím, měla jsem rok a půl takový vztah, myslela jsem si, že ho miluju, že nedokážu bez něj být, ale po nějaké době jsem se přemohla a rozešla se s ním, protože jsem si uvědomila, že mě u něj drží jen zvyk. Ať se rozhodneš jak se rozhodneš, zeptej se nejdřív sama sebe,co pro tebe bude nejlepší hm?:) Seš mladá, kluků je spousta a zamilovat se můžeš ještě tolikrát. Zní to jako laciná fráze, ale něco na tom je, i já se o tom přesvědčila. Hodně štěstí. ;-)

Odpovědět | 19. 12. | 13:57

Děkuju vám moc za rady...Tahle stránka je fakt super... ;-) :-)

Odpovědět | 19. 12. | 17:45

Ponytail1:nechtěla jsem nijak svým příspěvkem narážet na tvoji osobu, jen jsem chtěla podotknout, že různí lidé mohou mít různé názory....A nemyslela jsem tím, že by tvůj názor byl špatný nebo něaký jiný.....
      ;-)

• Re: ukoncit vztah? | od zuzuzik
      Odpovědět | 28. 02. | 21:05

Ja to ted taky docela resim....mam pritele moc rada a mame hezky vztah...uz dva roky...ale...ja ho nejak zvlast nemiluju....nejsem blaznive ani hloupe zamilovana. proste jsem s nim, duveruju mu, moc mi pomohl...a vim, ze s nim chci zustat a on se mnou...ale nekdy tak hloda cervicek...ze jsem jeste mlada na nejaky vazani se a ze bych chtela byt blaznive zamilovana...ale to je asi jen holcici sneni...

Odpovědět | 29. 02. | 12:52

No.víš...ono to bláznivé zamilování nikdy netrvá zvlášť dlouho. Do svého nynějšího přítele jsem ze začátku nebyla zamilovaná vůbec....pak jsem se zamilovala úplně bláznivě...to trvalo tak půl roku a teď máme vztah plný důvěry, rozumíme si,chceme spolu mít domeček a děti a tak podobně. Pokud hledáš jen bláznivou lásku, a vášnivou, tak ta myslím nikdy nemůže vydržet navěky. S tím s kým zůstaneš jednou po celý život, tak s tím jednou nevyhnutelně musí přijít i určitý stereotyp...to je zcela nevyhnutelné...ovšem musíte si to umět občas trochu okořenit..ať kulturně, tak sexuálně apod....kolik ti vůbec je, že se teda necítíš na vážný vztah???

Odpovědět | 01. 03. | 00:01

je mi dvacet...

Odpovědět | 03. 03. | 14:08

No vida...mě je také 20. Ale přeju ti, ať se rozhodneš podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, a že najdeš co hledáš.

Odpovědět | 08. 03. | 16:03

no jo...ale jak mam vedet, co hledam? :-S. kdyz pritele opustim, tak bych zjistila, jestli to bylo spravne nebo ne...ale takovou drastickou metodu se mi vazne nechce pouzivat. tak jak zjistit, jestli nekde neni nekdo lepsi?

• Re: ukoncit vztah? | od Jahudecka99
        Odpovědět | 10. 03. | 09:41

A co takhle kdyby jsi zkusila být týden, nebo dva úplně bez něj? Nepsat si, nevolat, nevidět se s ním... Nevím jestli je to dobrá metoda nebo ne, ale já když jsem měla stejný pocit jako ty, tak být týden bez něj (bývá na internátu) ale i tak už vím že s ním se cítím úplně jinak :-]

Odpovědět | 10. 03. | 12:44

Já si taky občas říkám, jestli by to nebylo s někým ještě lepší..ale já jsem jinak se svým přítelem spokojená..a když přemýšlím o rozchodu,tak to nikdy nemyslím vážně...tak se zamysli...přemýšlíš o rozchodu zcela vážně,nebo si jen tak říkáš, že by to mohlo jinde být lepší???Jestli to myslíš vážně a hodně přemýšlíš a i "chceš" aby to s někým jiným bylo lepší, tak asi nejsi ve vztahu spokojená...sice to není nejlepší řešení,co radí Jahudecka,ale taky řešení...pokud vážně nevíš, tak si zkus dát pauzu a uvidíš, jak se bez něj budeš cítit...i když já si myslím, že pokud vztah člověku vyhovuje,tak to ví a nemusí se někde radit zda ukončit či neukončit vztah....to musíš vědět nejlíp sama...

Přidat příspěvek

Vložit komentář
:-) ;-) :-] ;-D :-D :-P :-* :-o 8-) B-) :-| :-/ :-S :-X
captcha
Jak na úpal

Jak na úpal

Sluneční paprsky a letní horké dny lákají k opalování. Jak předcházet úpalu a jak ho léčit?

Zimní kolekce líčení 2016

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte se pro zimní líčení 2016

Účesy, střihy, fotografie: Účesy pro krátké vlasy

Účesy, střihy, fotografie: Účesy pro krátké vlasy

Trendy účesy pro krátké vlasy, účesy, střihy, fotogalerie!

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Toužíte po erotickém napětí? Vyzkoušejte milostnou rekvizitu

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Je pět věcí, které bude vyžadovat při sexu pokaždé...

Zahřejte se v zimě III.

Zahřejte se v zimě III.

Řádí vám za okny mráz? Vyzkoušejte triky, které vás zaručeně zahřejí

Kolik si měsíčně kupujete knížek?

Jarní speciál

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Inspirujte se jarní módou, navrženou do čistě bílé....

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2014: Extravagantní móda, která pobaví nejen v práci,...

Jarní móda

Jarní móda

Jarní trendy 2014: Inspirace od Phillipa Lima. V kurzu jsou pestré...

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte...

Top diskuze

-
    Copyright (c) 2006-2008 Admedia Systems s.r.o. Jakékoli kopírování a šíření článků nebo částí serveru je zakázáno.
    | Reklama | Podmínky užití

Partneři: LadyCafe.cz, Pobyty pro seniory, Wellness pobyty, Job, Svatební účesy , Plavky 2013, Cvičení Pilates, Online hry

TOPlist