Láska, sex a vztahy

Proč po sexu hned usne? :'(

Datum: 25. 06. 2007 10:57
Přidat příspěvek
  • Proč po sexu hned usne? :'( | od Jitule.M.
    Odpovědět | 25. 06. | 10:57

ahoj, mám takový problém a chtěla bych poradit. S přítelem jsem teprve 2 měsíce. Milování si dopřáváme skoro každý den. Jenže sotva to krásný zkončí, hned na to mi usne. Cítím se jako bych něco pokazila, nebo taky, že ho to se mnou prostě moc nebaví. S mojím bývalým to takové nebylo. Nevím co s tím. Stává se vám to taky? Je mi 26.

• Re: Proč po sexu hned usne? :'( | od kajdulena
      Odpovědět | 25. 06. | 16:39

Jasně, že stává :-D Pánové to mají tak holt nastavené ;-D A když usne, tak je to prý známka toho, že se mu sex líbil a užil si ho ;-D

• Re: Proč po sexu hned usne? :'( | od Muscha
      Odpovědět | 25. 06. | 17:30

Tak tak....zatím vedle mě usl každej borec, prostě to tak je, ale já to miluju, když se ke mě přitulí a spinušká jak mimčo, a někdy usnem oba :-) :-)

• Re: Proč po sexu hned usne? :'( | od Ponytail1
      Odpovědět | 25. 06. | 18:30

Jitule.M. :Ach jo, a to je problém? Mám pocit, že některý lidi hledají problémy tam, kde nejsou. A mimochodem, u nás usínám dřív já ;-D

• Re: Proč po sexu hned usne? :'( | od Luuckaa
      Odpovědět | 28. 06. | 14:38

http://stahujmp3.xicht.net/gtgtsex-atd/proc-muzi-po-sexu-hned-usnou tady máš odbornou odpověď :-)

• Re: Proč po sexu hned usne? :'( | od koloběžka
      Odpovědět | 02. 07. | 17:18

Jj já taky hned usínám,náhodou po "tom" se spí nejlíp,spokojenost nade vše :-] ;-D

• Re: Proč po sexu hned usne? :'( | od dfcghvd
      Odpovědět | 27. 01. | 00:34

Zodpovedny je muzsky hormon PROLAKTIN, ktory vyvolava dobru naladu a relaxuje telo (inak povedane, uspava). :-]

• Re: Proč po sexu hned usne? :'( | od Scorpio
      Odpovědět | 27. 01. | 11:54

Špatně opravdu nic neděláš, děláš jenom dobře. Jak už zde bylo zodpovězeno, muži po sexu hned usínají. Ono je to vlastně celé namáhavé, pak se nahrne ještě celý den, a k tomu tohle, po tom by usnul každý...
      Mimochodem o tomto už na christine.cz článek byl co?

• Re: Proč po sexu hned usne? :'( | od sako.666
      Odpovědět | 25. 02. | 20:05

Souhlasím s majitelem článku nademnou, už to tu jednou bylo. Není nic snazšího, než si to zadat do vyhledávače a když nic nenajde, tak to zkusit znovu s uvozovkami... ;-)

• Re: Proč po sexu hned usne? :'( | od Julka6
        Odpovědět | 02. 03. | 22:46

Myslím, že záleží hodně na tom, co má chlap za sebou za celý den. Přítel když má náročný den,tak se nezmůže ani na pořádnou předehru. To se pak nemůžu divit, že ho taková "práce" zmůže natolik, že usne jak špalek. Ale i to má své kouzlo.. Hladim ho a hýčkám a je příjemné slyšet, jak zavrní štěstím. Tak proč mu ten spánek nedopřát?? :-D

• Re: Proč po sexu hned usne? :'( | od zuzuzik
      Odpovědět | 03. 03. | 18:51

vzdyt je to krasny :-]. zazit krasny milovani a potom s pritelem usnout, kdyz te drzi v naruci...my se vyspinkame, hezky zrelaxujeme...a muze se zacit znova ;-D

• Re: Proč po sexu hned usne? :'( | od Aivetka
      Odpovědět | 05. 03. | 18:08

Ahojky...no tak to sem věděla dříve než jsem měla sex .Prostě chlap potřebuje při erekci velké množství krvé, no a jak skončí sex, tak se zase všechna krev vrací zpět do těla a hlavně do hlavy. Takže proto jsou muži tak unavení a usínají, náhlý ubýtek krve,ktery se přesouvá do pohlavního orgánu a pak se zase vrací zpět, není pro tělo asi nic jednoduchého.
      No já ho vždy necham trošku vyležet, ale že by mi usnul o tom nevim. Během jeho krátkého odpočinku připravim něco dobrého nebo přinesu kousek čokolády. Ten je už po ní úplně fit.

Přidat příspěvek

Vložit komentář
:-) ;-) :-] ;-D :-D :-P :-* :-o 8-) B-) :-| :-/ :-S :-X
captcha
Jak na úpal

Jak na úpal

Sluneční paprsky a letní horké dny lákají k opalování. Jak předcházet úpalu a jak ho léčit?

Zimní kolekce líčení 2016

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte se pro zimní líčení 2016

Účesy, střihy, fotografie: Účesy pro krátké vlasy

Účesy, střihy, fotografie: Účesy pro krátké vlasy

Trendy účesy pro krátké vlasy, účesy, střihy, fotogalerie!

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Sexy hrátky: smyslné hádanky

Toužíte po erotickém napětí? Vyzkoušejte milostnou rekvizitu

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Tohle bude chtít při sexu vždy!

Je pět věcí, které bude vyžadovat při sexu pokaždé...

Zahřejte se v zimě III.

Zahřejte se v zimě III.

Řádí vám za okny mráz? Vyzkoušejte triky, které vás zaručeně zahřejí

Kolik si měsíčně kupujete knížek?

Jarní speciál

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Inspirujte se jarní módou, navrženou do čistě bílé....

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2014: Extravagantní móda, která pobaví nejen v práci,...

Jarní móda

Jarní móda

Jarní trendy 2014: Inspirace od Phillipa Lima. V kurzu jsou pestré...

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte...

Top diskuze

-
    Copyright (c) 2006-2008 Admedia Systems s.r.o. Jakékoli kopírování a šíření článků nebo částí serveru je zakázáno.
    | Reklama | Podmínky užití

Partneři: Online hry, LadyCafe.cz, Plavky 2013, Wellness pobyty, Cvičení Pilates, Pobyty pro seniory, Svatební účesy , Job

TOPlist