Vlasy v novém kabátě

čtvrtek | 8. 12. 2011 rubrika: Moje značka | Diskuze (0)

Vyzkoušejte nový účes. Účes bez lesku!

V lednu 2012 rozšíří inovativní stylingovou  řadu značky Redken Style Connection dlouho očekávaný produkt Powder Grip 03.  Tato novinka je prvním matujícím vlasovým pudrem v portfoliu Redken, je vhodná pro všechny typy vlasů a je bez parfemace.

Powder Grip 03 promění povrch vlasů, vytvoří matný efekt s ohromující texturou a plností. Díky vysoké koncentraci formule tvořící podstatu produktu stačí použít opravdu malé množství, aby se dosáhlo na první pohled viditelných výsledků. Snadným vklepáním dodáte vlasům okamžitě neuvěřitelný objem, použít můžete bez váhání Powder Grip 03 také při tvorbě výčesů.

U krátkých vlasů ideálně zdůrazní jejich texturu, u delších účesů pomůže získat kontrolu při jejich úpravě.

Proč zvolit Powder Grip 03: Zvýrazní texturu vlasů, dodá objem, vznikne matující efekt, lehká fixace, neviditelný ve vlasech

Jak vytvarovat dokonalý účes

V tomto případě platí pravidlo méně je více. Začněte vklepávat malé množství ke kořínkům a postupně dle potřeby přidávejte do délek. Pečlivě nanášejte do suchých vlasů, po aplikaci pročešte hřebenem, abyste odstranili přebytečné množství produktu a ujistili se, že je nanesený rovnoměrně. Můžete použít také nejprve vklepáním na prsty a poté vpracovat do vlasů. Pokud se obáváte, že pudr zanechá po aplikaci ve vlasech bílé stopy, zbytečně.  Po pročesání nezbydou žádné viditelné známky použití pudru ani ve tmavších odstínech, zůstane pouze matující efekt.

DALŠÍ TIPY

Pro delší vlasy: Nasypte si malé množství do dlaní, šetrně vemněte ke konečkům, na koncích se vytvoří jasná textura. Tip: Předkloňte se hlavu dolů a vsypte pudr jemně ke kořínkům. Narovnejte se, vznikne tak dramatický look a u hlavy plný objem. Krátké vlasy: Naneste Powder Grip do dlaní a dlaněmi jemně vetřete do vlasů. Výsledkem bude drsná textura a velmi městský, sexy styl.

TIPY NA VRSTVENÍ A MÍCHÁNÍ

Pro získání efektu „druhého dne”: Na suchých vlasech vrstvěte Powder Grip 03 spolu s voskem ve spreji Wax Blast 10. Pro bohatou texturu a pohyb v delších vlasech: Vrstvěte Powder Grip 03 a Wool Shake 08 (také z řady Style Connection) na mírně vlhké vlasy. Poté je zapleťte nebo svažte, nechte uschnout a poté rozpusťte. Jaký je rozdíl mezi Powder Grip 03 a suchým šamponem? Powder Grip 03 dodává vlasům texturu a vstřebává olej ve vlasech. Zvyšuje jejich objem a plnost, aniž by je čistil. Suchý šampon vlasy osvěží a neutralizuje pachy bez pocitu aplikace produktu, vlasy ale nijak nefixuje.

Style Connection je řada inovativního stylingu Redken, která přináší městský avantgardní styl New York City – směsici kultur, módy, hudby a umění. Životní styl poháněný značkou, která dává lidem svobodu a možnost vyjádřit kreativním způsobem svoji osobnost. Style Connection nabízí unikátní inovativní složení, které kompletně promění texturu vlasů a vytvoří kreativní avantgardní účesy s vyostřeným stylem. Řada se skládá kromě novinky Powder Grip 03 z dalších dvou produktů, které mění vnější vzhled vlasu a pomáhají vytvářet odvážné účesy z přehlídkových mol: Velvet Gelatine 07: Lehký gel pro foukání. Dodá i těm nejjemnějším vlasům bez života hedvábnou plnost a nadýchaný objem. Návod k použití: Aplikujte menší množství produktu na vlhké vlasy a vyfoukejte pro sametově hebký, nadýchaný účes. Wool Shake 08: Dodá vlasům a vlnám texturu a nespoutaný objem. Surová struktura, hrubý povrch a zdánlivá neupravenost. Rozcuchaného i matného efektu můžete docílit i vymačkáním vlasů prsty. Návod k použití: Před použitím protřepte pro zkapalnění. Nastříkejte na ručníkem vysušené vlasy nebo suché vlasy pro hrubou texturu a surový tvar. Upravte jako obvykle.

Doporučené ceny:

Powder Grip 03, cena: 420,- CZK

Velvet Gelatine 07, cena: 500,- CZK

Wool Shake 08, cena: 500,- CZK

Mějte rty k zulíbání s Juicy Shaker

Mějte rty k zulíbání s Juicy Shaker

Odzbrojte ho na prvním rande svými rty...

Rozhovor s Charlotte Gastaut

Rozhovor s Charlotte Gastaut

Tato mladá a talentovaná francouzská ilustrátorka a absolventka umělecké...

Nová květinová exotická vůně Le Paradis

Nová květinová exotická vůně Le Paradis

Přivítejte teplé dny s novou exotickou letní vůní Le Paradis

Jarní móda 2017

Jarní móda 2017

Jarní móda 2017! Těšíte se na jaro? My ano! Proto jsme už nyní pro vás vypátrali nejluxusnější kousky...

Jak na úpal

Jak na úpal

Sluneční paprsky a letní horké dny lákají k opalování. Jak předcházet úpalu a jak ho léčit?

Zimní kolekce líčení 2016

Zimní kolekce líčení 2016

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte se pro zimní líčení 2016

Kolik si měsíčně kupujete knížek?

Jarní speciál

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Nosit se bude bílá!

Jarní móda 2017: Inspirujte se jarní módou, navrženou do čistě bílé....

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2017

Jarní trendy 2014: Extravagantní móda, která pobaví nejen v práci,...

Jarní móda

Jarní móda

Jarní trendy 2014: Inspirace od Phillipa Lima. V kurzu jsou pestré...

Zimní kolekce líčení 2016

Zimní kolekce líčení 2016

Rozjasněná pleť, třpitivá bílá až po tělovou béžovou... Inspirujte...

Top diskuze

    -
    Copyright (c) 2006-2008 Admedia Systems s.r.o. Jakékoli kopírování a šíření článků nebo částí serveru je zakázáno.
    | Reklama | Podmínky užití

    Partneři: Job, Wellness pobyty, Pobyty pro seniory, Online hry, Plavky 2013, Cvičení Pilates, LadyCafe.cz, Svatební účesy

    TOPlist